Dieta oczyszczająca wątrobę Pokochaj swoją wątrobę i żyj dłużej

Nowe

Cabot Sandra

Rok wydania2011
Oprawamiękka
Ilość stron272
Format150x180 mm
ISBN9788389624765

Aktualnie brak tego produktu w magazynie.

Poleć znajomemu

29,00 zł Cena dla klienta indywidualnego

Sugerowana cena detaliczna 34,00 zł

Dieta oczyszczająca wątrobę nie jest jedną z wielu cudownych diet odchudzających ostatniej dekady XX wieku, chociaż rzeczywiście jest niezwykle skuteczna w likwidowaniu otyłości. Będzie cieszyć się na pewno popularnością przez długi czas, ponieważ stosujący ją ludzie wychwalają ją wszem i wobec. Wiele innych modnych diet przeminęło bezpowrotnie, niektóre były wręcz niebezpieczne, a skutkiem większości z nich było kiepskie samopoczucie, ponieważ wprowadzały zbyt wiele ograniczeń i były trudne w stosowaniu. Natomiast dieta oczyszczająca wątrobę jest łatwa i bezpieczna, a w rzeczywistości jest pewną formą świadomości warunkującej silny układ odpornościowy i zdrowe naczynia krwionośne.

Dieta oczyszczająca wątrobę nie odbiera chęci do życia i jedzenia, nie jest też dietą, którą mogą stosować tylko ludzie wyjątkowo obdarzeni niezwykłymi przymiotami. Po 8 tygodniach jej stosowania można nadal pić dobre wino i mocniejszy alkohol, a także jeść czerwone mięso (świeże i chude), oczywiście w umiarkowanych ilościach. Jeżeli ktoś nie chce stosować 8-tygodniowego planu, może przestrzegać 12 zasad warunkujących zdrowy stan wątroby oraz przygotowywać posiłki według przepisów na smakowite potrawy.
Po tym, jak książka Dieta oczyszczająca wątrobę okazała się bestsellerem, stała się obiektem krytyki ze strony tylko dwóch, jak dotąd, przedstawicieli środowiska medycznego, co mnie zresztą wiele nauczyło. Autor jednej z nich zarzucał mi, że moja dieta jest nienaukowa i zniechęca ludzi do kontaktu z lekarzem.
Kategorycznie stwierdzam, że osoby stosujące dietę powinny pozostawać pod opieką lekarza i niniejsza książka nie może go w żadnej mierze zastąpić. Należy przeprowadzać regularne kontrole i rozmawiać ze swoim lekarzem. Jedna z moich bliskich znajomych znajduje się obecnie w zaawansowanym stadium raka, który nie został zdiagnozowany wcześniej tylko dlatego, że przez 20 lat nie była u lekarza! Nie uważam się za lekarza medycyny alternatywnej, natomiast jestem dumna z tego, że moja książka jest przekazem zdroworozsądkowej, praktycznej nauki.

Podobne produkty

książki
kalendarze
promocje
czytający mężczyzna